1-5 Eylül 2017 Spor Toto Tahminleri


1-5 Eylül 2017 tarihli Spor Toto Tahminleri yaptığımız inceleme sonucunda aşağıdaki gibidir. Spor Toto tahminlerini yaparken takımların puan durumundaki yerlerine, son 5-10 karşılaşmasının sonucuna ve aralarındaki son maçlara bakarak bir tahminde bulunmaktayız.

Spor Toto tahminlerinde iddialıyız fakat kesinlikle banko veya kesin tutacak gibi ifadeler ile kimseyi zor duruma düşürme niyetinde değiliz. Spor toto kuponumuz genel olarak 32-128 TL arası maliyetinde olan kuponlardan oluşmaktadır. Bunun dışında iddaa bülteninde yer alan karşılaşmalar için yaptığımız analizler doğrultusunda oluşturduğumuz iddaa tahminlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Herkese bol şanslar dileriz!

1-5 Eylül 2017 tarihli Spor Toto tahmin kuponu 1;

1-5 Eylul 2017 Spor Toto Tahminleri

1-5 Eylül 2017 tarihli Spor Toto tahmin kuponu 2;

1-5 Eylul 2017 Spor Toto Tahminleri

Oluşturduğumuz kuponları birer resim olarak eklemekteyiz. Mavi olarak işaretlediğimiz bizim tahminlerimiz olmaktadır. Ayrıca lütfen bu tahminlerin bir örnek, tavsiye olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Spor toto da diğer bahis türleri gibi bir kumardır ve lütfen yatırdığınız miktarları düşünerek oynayın. Kimsenin büyük paralar kaybetmesini istemeyiz. Öncellikle kuponlarda kendi şansınızı denemenizi daha sonra bizim eklediğimiz kuponlardan yararlarmanızı öneririz.

Eklediğimiz spor toto kuponları hakkında veya sizin kendi spor toto tahminlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.