13-14-15-16 Ekim 2017 iddaa tv programı


13-14-15-16 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların ülkemizde ve dünyada hangi tv kanallarında yayınlandığını aşağıdaki listeden ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Iddaa bülteninde yer alan tüm maçların değil fakat çoğu maçın yayınlandığı tv kanalı, saati vb. bilgileri sizler için tek bir sayfada topladık. Türkiye Süper Lig, Türkiye Kupası vb. karşılaşmalar için malesef yasal nedenler sebebiyle sadece digitürk, dsmart, tivibu vb. platformların kanal detaylarını yazmaktayız. Diğer tüm liglerin ise ayrıntılı olarak hangi karşılaşmanın hangi kanallarda yayınlandığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Iddaa tv programı sayfamızda kesinlikle maç izleme linki vs. vermemekteyiz. Biz sadece hangi karşılaşmanın hangi tv kanalında yayınlandığına dair bilgi vermekteyiz. Bu listede yer alan kanalların çoğunu uydunuz üzerinden, bazı websitelerden ve mobil uygulamalardan izleyebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bunun dışında iddaa bülteninde yer alan karşılaşmalar için yaptığımız analizler doğrultusunda oluşturduğumuz iddaa tahminlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

13 Ekim 2017 iddaa tv programı

13.10.2017 – 03:00 – Palmeiras vs Bahia: beIN SPORTS 2

13.10.2017 – 14:30 – Gine U17 vs Almanya U17: Eurosport 2

13.10.2017 – 14:35 – GZ Evergrande vs Yanbian Funde: S Sport

13.10.2017 – 17:30 – İspanya U17 vs Kuzey Kore U17: Eurosport 2

13.10.2017 – 18:00 – BB Erzurum vs İstanbulspor: beIN SPORTS MAX 1

13.10.2017 – 19:30 – Akhmat Grozny vs S.Moscow: Tivibu Spor 2

13.10.2017 – 20:00 – Gençlerbirliği vs Beşiktaş: beIN SPORTS 1

13.10.2017 – 21:45 – Lyon vs Monaco: beIN SPORTS 2

13.10.2017 – 21:45 – St.Johnstone vs Rangers: Tivibu Spor

13.10.2017 – 22:00 – Espanyol vs Levante: beIN SPORTS MAX 1

13.10.2017 – 05:30 – LA Clippers vs Sacramento: NBA TV

13.10.2017 – 20:00 – BC Khimky vs Valencia: beIN Sports 3

13.10.2017 – 20:00 – Zalgiris vs Crvena Zvezda: beIN Sports 4

13.10.2017 – 22:00 – Barcelona vs Panathinaikos: beIN Sports 3

14 Ekim 2017 iddaa tv programı

14.10.2017 – 13:00 – Ümraniyespor vs Elazığspor: beIN SPORTS MAX 1

14.10.2017 – 14:00 – Karabükspor vs Kayserispor: beIN SPORTS 1

14.10.2017 – 14:00 – Athletic Bilbao vs Sevilla: beIN SPORTS 2

14.10.2017 – 15:00 – Balıkesirspor vs Gaziantepspor: beIN SPORTS MAX 1

14.10.2017 – 16:30 – Antalyaspor vs Göztepe: beIN SPORTS 2

14.10.2017 – 16:30 – Başakşehir vs Alanyaspor: beIN SPORTS 1

14.10.2017 – 17:00 – Crystal Palace vs Chelsea: beIN SPORTS MAX 2

14.10.2017 – 17:15 – Getafe vs Real Madrid: beIN SPORTS 4

14.10.2017 – 18:00 – Dijon vs Paris SG: beIN SPORTS 3

14.10.2017 – 18:00 – G. Gaziantep FK vs Giresunspor: beIN SPORTS MAX 1

14.10.2017 – 19:00 – Krasnodar vs CSKA Moscow: Tivibu Spor

14.10.2017 – 19:00 – Juventus vs Lazio: Tivibu Spor 2

14.10.2017 – 19:30 – Ajax vs Sp. Rotterdam: Tivibu Spor 4

14.10.2017 – 19:30 – Konyaspor vs Galatasaray: beIN SPORTS 1

14.10.2017 – 19:30 – Alaves vs Real Sociedad: beIN SPORTS 2

14.10.2017 – 21:00 – Guingamp vs Rennes: beIN SPORTS 4

14.10.2017 – 21:45 – Feyenoord vs PEC Zwolle: Tivibu Spor 4

14.10.2017 – 21:45 – Atletico Madrid vs Barcelona: beIN SPORTS 2

14.10.2017 – 21:45 – Roma vs Napoli: Tivibu Spor 2

14.10.2017 – 13:00 – Beşiktaş SJ vs Y.Giresun: beIN SPORTS 3

14.10.2017 – 15:15 – Gaziantep vs P.Karşıyaka: beIN SPORTS 3

14.10.2017 – 16:00 – T Telekom vs Samsun BŞB: Tivibu Spor

14.10.2017 – 20:15 – Muratbey Uşak vs Tofaş: beIN SPORTS 3

14.10.2017 – 21:45 – Pesaro vs Bologna: Tivibu Spor 3

15 Ekim 2017 iddaa tv programı

15.10.2017 – 01:00 – Vasco Gama vs Botafogo: beIN SPORTS 3

15.10.2017 – 13:00 – Ankaragücü vs Boluspor: beIN SPORTS MAX 2

15.10.2017 – 13:00 – Rizespor vs Samsunspor: beIN SPORTS MAX 1

15.10.2017 – 13:00 – Eibar vs Deportivo: beIN SPORTS 2

15.10.2017 – 13:30 – Fiorentina vs Udinese: Tivibu Spor 2

15.10.2017 – 14:00 – FK Ufa vs L.Moscow: Tivibu Spor

15.10.2017 – 14:00 – Kasımpaşa vs Sivasspor: beIN SPORTS 1

15.10.2017 – 14:30 – Kastamonu 1966 vs Etimesgut Bld: Mavi Karadeniz TV

15.10.2017 – 15:30 – VVV Venlo vs PSV Eindhoven: Tivibu Spor 3

15.10.2017 – 15:30 – Altınordu vs Adanaspor: beIN SPORTS MAX 1

15.10.2017 – 16:00 – Bordeaux vs Nantes: beIN SPORTS 4

15.10.2017 – 16:00 – Bologna vs SPAL: Tivibu Kanal 82

15.10.2017 – 16:00 – Sampdoria vs Atalanta: Tivibu Spor 3

15.10.2017 – 16:30 – Trabzonspor vs Akhisarspor: beIN SPORTS 1

15.10.2017 – 17:15 – Girona vs Villarreal: beIN SPORTS 2

15.10.2017 – 18:00 – Montpellier vs Nice: beIN SPORTS 4

15.10.2017 – 18:00 – Adana Demir vs Eskişehirspor: beIN SPORTS MAX 1

15.10.2017 – 19:00 – Zenit vs Arsenal Tula: Tivibu Spor 3

15.10.2017 – 19:30 – Fenerbahçe vs Yeni Malatya: beIN SPORTS 1

15.10.2017 – 19:30 – Malaga vs Leganes: beIN SPORTS 2

15.10.2017 – 21:45 – Real Betis vs Valencia: beIN SPORTS 2

15.10.2017 – 21:45 – Inter vs Milan: Tivibu Spor 2

15.10.2017 – 22:00 – Strasbourg vs Marseille: beIN SPORTS 3

16.10.2017 – 00:00 – Bahia vs Corinthians: beIN SPORTS 3

15.10.2017 – 13:00 – Sakarya BŞB vs Trabzonspor: beIN SPORTS 3

15.10.2017 – 13:30 – BC Andorra vs Gran Canaria: Tivibu Spor 3

15.10.2017 – 17:00 – Anadolu Efes vs F.Bahçe Doğuş: beIN SPORTS 3

15.10.2017 – 19:30 – Banvit vs Eskişehir: beIN SPORTS 3

15.10.2017 – 19:30 – Valencia vs Real Madrid: Tivibu Spor

16 Ekim 2017 iddaa tv programı

16.10.2017 – 00:00 – Bahia vs Corinthians: beIN SPORTS 3

16.10.2017 – 18:00 – Manisaspor vs Denizlispor: beIN SPORTS MAX 1

16.10.2017 – 20:00 – Bursaspor vs Osmanlıspor: beIN SPORTS 1

16.10.2017 – 22:00 – Las Palmas vs Celta Vigo: beIN SPORTS 2