20-21-22-23 Ekim 2017 iddaa tv programı


20-21-22-23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların ülkemizde ve dünyada hangi tv kanallarında yayınlandığını aşağıdaki listeden ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Iddaa bülteninde yer alan tüm maçların değil fakat çoğu maçın yayınlandığı tv kanalı, saati vb. bilgileri sizler için tek bir sayfada topladık. Türkiye Süper Lig, Türkiye Kupası vb. karşılaşmalar için malesef yasal nedenler sebebiyle sadece digitürk, dsmart, tivibu vb. platformların kanal detaylarını yazmaktayız. Diğer tüm liglerin ise ayrıntılı olarak hangi karşılaşmanın hangi kanallarda yayınlandığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Iddaa tv programı sayfamızda kesinlikle maç izleme linki vs. vermemekteyiz. Biz sadece hangi karşılaşmanın hangi tv kanalında yayınlandığına dair bilgi vermekteyiz. Bu listede yer alan kanalların çoğunu uydunuz üzerinden, bazı websitelerden ve mobil uygulamalardan izleyebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bunun dışında iddaa bülteninde yer alan karşılaşmalar için yaptığımız analizler doğrultusunda oluşturduğumuz iddaa tahminlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

20 Ekim 2017 iddaa tv programı

20.10.2017 – 02:00 – Flamengo vs Bahia: beIN SPORTS 2

20.10.2017 – 18:00 – Adanaspor vs Ankaragücü: beIN SPORTS MAX 1

20.10.2017 – 20:00 – Antalyaspor vs Kasımpaşa: beIN SPORTS 1

20.10.2017 – 20:00 – Göztepe vs Alanyaspor: beIN SPORTS 2

20.10.2017 – 21:30 – RE Mouscron vs Standard Liege: NTV Spor

20.10.2017 – 21:45 – Saint-Etienne vs Montpellier: beIN SPORTS MAX 2

20.10.2017 – 22:00 – West Ham vs Brighton & Hove: S Sport

20.10.2017 – 20:00 – Crvena Zvezda vs Barcelona: beIN SPORTS 4

20.10.2017 – 21:00 – Olympiakos vs Unicaja: beIN SPORTS MAX 1

20.10.2017 – 22:00 – Valencia vs Anadolu Efes: beIN SPORTS 3

21 Ekim 2017 iddaa tv programı

21.10.2017 – 13:00 – İstanbulspor vs Altınordu: beIN SPORTS MAX 2

21.10.2017 – 13:00 – Denizlispor vs Adana Demir: beIN SPORTS MAX 1

21.10.2017 – 14:00 – Osmanlıspor vs Karabükspor: beIN SPORTS 1

21.10.2017 – 14:00 – Levante vs Getafe: beIN SPORTS 2

21.10.2017 – 14:15 – Hibernian vs Celtic: Tivibu Spor

21.10.2017 – 14:30 – Chelsea vs Watford: S Sport

21.10.2017 – 14:30 – Mali U17 vs Gana U17: Eurosport 2

21.10.2017 – 15:00 – Eyüpspor vs Kastamonu 1966: Mavi Karadeniz TV

21.10.2017 – 16:30 – Akhisarspor vs Gençlerbirliği: beIN SPORTS 1

21.10.2017 – 17:00 – Huddersfield vs Man Utd: beIN SPORTS 2

21.10.2017 – 17:00 – Man City vs Burnley: S Sport

21.10.2017 – 17:00 – Newcastle vs Crystal Palace: beIN SPORTS MAX 1

21.10.2017 – 17:00 – Stoke City vs Bournemouth: beIN SPORTS MAX 2

21.10.2017 – 17:00 – Swansea vs Leicester: beIN SPORTS 4

21.10.2017 – 17:30 – ABD U17 vs İngiltereU17: Eurosport 2

21.10.2017 – 18:00 – Monaco vs Caen: beIN SPORTS 3

21.10.2017 – 19:00 – S.Moscow vs Amkar: Tivibu Spor

21.10.2017 – 19:00 – Sampdoria vs Crotone: Tivibu Spor 2

21.10.2017 – 19:30 – Southampton vs West Brom: S Sport

21.10.2017 – 19:30 – Yeni Malatya vs Trabzonspor: beIN SPORTS 1

21.10.2017 – 19:30 – Gaziantepspor vs Rizespor: beIN SPORTS MAX 1

21.10.2017 – 19:30 – Valencia vs Sevilla: beIN SPORTS 2

21.10.2017 – 21:00 – Nantes vs Guingamp: beIN SPORTS 4

21.10.2017 – 21:45 – Barcelona vs Malaga: beIN SPORTS 2

21.10.2017 – 21:45 – Napoli vs Inter: Tivibu Spor 2

21.10.2017 – 22:00 – Vasco Gama vs Coritiba: beIN SPORTS MAX 1

21.10.2017 – 22:30 – Porto vs Paços Ferreira: Tivibu Spor

21.10.2017 – 02:00 – Philadelphia vs Boston: NBA TV

21.10.2017 – 02:00 – Milwaukee vs Cleveland: Turkcell TV, S Sport

21.10.2017 – 13:00 – Muratbey Uşak vs Darüşşafaka: beIN SPORTS HD 3

21.10.2017 – 13:30 – Orman G.(K) vs Mersin BŞB (K): TRT Spor

21.10.2017 – 15:15 – P.Karşıyaka vs Galatasaray: beIN SPORTS 3

21.10.2017 – 17:00 – Tofaş vs Beşiktaş SJ: NTV Spor

21.10.2017 – 20:15 – Büyükçekmece vs Banvit: beIN SPORTS 3

21.10.2017 – 21:45 – Venezia vs V.Cremona: TİVİBU SPOR 3

22 Ekim 2017 iddaa tv programı

22.10.2017 – 13:00 – Ümraniyespor vs G. Gaziantep FK: beIN SPORTS MAX 2

22.10.2017 – 13:00 – Giresunspor vs Manisaspor: beIN SPORTS MAX 1

22.10.2017 – 13:00 – Villarreal vs Las Palmas: beIN SPORTS 2

22.10.2017 – 13:30 – PSV Eindhoven vs Heracles: Tivibu Spor

22.10.2017 – 13:30 – Chievo vs Hellas Verona: Tivibu Spor 2

22.10.2017 – 14:00 – Sivasspor vs Bursaspor: beIN SPORTS 1

22.10.2017 – 14:30 – İspanya U17 vs İran U17: Eurosport 2

22.10.2017 – 15:30 – Feyenoord vs Ajax: Tivibu Spor

22.10.2017 – 15:30 – Everton vs Arsenal: S Sport

22.10.2017 – 15:30 – Eskişehirspor vs BB Erzurum: beIN SPORTS MAX 1

22.10.2017 – 15:30 – Elazığspor vs Samsunspor: beIN SPORTS MAX 2

22.10.2017 – 16:00 – Milan vs Genoa: Tivibu Spor 3

22.10.2017 – 16:00 – Torino vs Roma: Tivibu Spor 2

22.10.2017 – 16:30 – CSKA Moscow vs Zenit: Tivibu Kanal 82

22.10.2017 – 16:30 – Kayserispor vs Konyaspor: beIN SPORTS 2

22.10.2017 – 17:15 – Celta Vigo vs Atletico Madrid: beIN SPORTS 4

22.10.2017 – 17:30 – Almanya U17 vs Brezilya U17: Eurosport 2

22.10.2017 – 18:00 – Tottenham vs Liverpool: S Sport

22.10.2017 – 18:00 – Troyes vs Lyon: beIN SPORTS MAX 2

22.10.2017 – 18:00 – Boluspor vs Balıkesirspor: beIN SPORTS MAX 1

22.10.2017 – 19:00 – Udinese vs Juventus: Tivibu Spor 2

22.10.2017 – 19:30 – Galatasaray vs Fenerbahçe: beIN SPORTS 1

22.10.2017 – 19:30 – Leganes vs Athletic Bilbao: beIN SPORTS 2

22.10.2017 – 20:00 – Aves vs Benfica: Tivibu Spor 3

22.10.2017 – 21:45 – Real Madrid vs Eibar: beIN SPORTS 3

22.10.2017 – 21:45 – Lazio vs Cagliari: Tivibu Spor 2

22.10.2017 – 22:00 – Sao Paulo vs Flamengo: beIN SPORTS 4

22.10.2017 – 22:00 – Marseille vs Paris SG: beIN SPORTS 2

22.10.2017 – 22:15 – Sporting CP vs Chaves: Tivibu Spor 3

22.10.2017 – 03:00 – Chicago vs San Antonio: NBA TV

22.10.2017 – 03:00 – Memphis vs Golden State: S Sport

22.10.2017 – 05:30 – LA Clippers vs Phoenix: NBA TV

22.10.2017 – 13:00 – Y.Giresun vs Sakarya BŞB: beIN SPORTS 3

22.10.2017 – 13:30 – AGÜ Spor (K) vs Beşiktaş (K): TRT Spor

22.10.2017 – 13:30 – Estudiantes vs Barcelona: TİVİBU SPOR 3

22.10.2017 – 15:15 – F.Bahçe Doğuş vs Gaziantep: NTV Spor

22.10.2017 – 17:00 – Trabzonspor vs İstanbul BBSK: beIN SPORTS 3

22.10.2017 – 19:00 – Real Madrid vs Unicaja: TİVİBU SPOR

22.10.2017 – 22:30 – Brooklyn vs Atlanta: S Sport

23 Ekim 2017 iddaa tv programı

23.10.2017 – 20:00 – Beşiktaş vs Başakşehir: beIN SPORTS 1

23.10.2017 – 21:00 – Real Sociedad vs Espanyol: beIN SPORTS 2

23.10.2017 – 22:00 – Deportivo vs Girona: beIN SPORTS 3

23.10.2017 – 19:00 – Eskişehir vs Anadolu Efes: beIN SPORTS 3